O nas

Firma TOUR LEADER została założona przez pasjonatów turystyki i osoby od wielu lat związane z biurami podróży. Naszą główną domeną jest organizacja profesjonalnych szkoleń dla pracowników branży turystycznej.  Szkolenia TOUR LEADER wyróżniają się wyjątkowym doborem kadry, rzetelnością i autorskim podejściem do prezentowanych zagadnień. Nasi wykładowcy to wieloletni pracownicy działów organizacji renomowanych biur podróży, doświadczeni piloci wycieczek, kierownicy teamów rezydenckich, wykładowcy akademiccy.

Organizowane przez nas kursy umożliwiają poznanie zagadnień związanych z turystyką i skorzystanie z doświadczeń prawdziwych profesjonalistów w branży. Ale nie tylko! Dzięki podjętej przez nas współpracy z wieloma touroperatorami i biurami podróży nasi absolwenci mają możliwość zdobycia stażu, pierwszego zatrudnienia i rozpoczęcia kariery w branży.

 

Firma TOUR LEADER  umożliwiamy biurom podróży oraz hotelom w kraju i zagranicą prowadzenie zautomatyzowanej rekrutacji na stanowiska pracowników działu organizacji, pilotów wycieczek, rezydentów, animatorów, kelnerów, hostess i innych.

 

TOUR LEADER jest również prężnie działającą szkołą językową specjalizującą się w kursach i szkoleniach dla firm. Nasze wieloletnie doświadczenie w szkoleniach językowych przekonuje do różnych wariantów nauczania opartych na metodzie komunikatywnej, które w połączeniu z bardzo dobrą kadrą lektorską przynoszą szybkie i dobre efekty. Indywidualnie dla każdej grupy opracowujemy formę i zakres szkolenia, aby jak najszybciej osiągnąć wyznaczony cel i sprostać wymaganiom Klienta.

 

Zarówno strona internetowa jak i system e-learningowy powstał dla TOUR LEADER i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samo zatrudnienia  Priorytetu VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Zarejestruj się,  a dowiesz się więcej!