Wyprawy i podróże

 

TWOJA FIRMA NA POKŁADZIE STATKU W WENECJI

KONFERENCJE Z PRZERWĄ KAWOWĄ

Zaprezentujcie Waszą  firmę w oryginalny sposób, organizując konferencje lub event na pokładzie statku wyposażonego we wszystko co potrzebne do osiągnięcia zamierzonego celu. Il Doge z całą swoją załogą dopilnuje, żeby Wasi goście mogli rozkoszować się kawą lub posiłkiem - zanurzeni w pięknie romantycznej Wenecji.
 

SPOTKANIE BIZNESOWE Z PRZERWĄ KAWOWĄ LUB BUFETEM OBIADOWYM

Wasze służbowe spotkania możemy rozbujać wśród poetyckiej atmosfery Wenecji, zachęcamy do realizacji ważnych wydarzeń biznesowych na pokładzie statku, co zadziwi waszych partnerów handlowych i kontrahentów. Robocze spotkania biznesowe, konferencje i spotkania firmowe  zostaną obsłużone z użyciem profesjonalnego sprzętu technicznego i eleganckiego serwisu restauracyjnego zapewniającego dobrą kuchnię podczas przerw kawowych i bufetów obiadowych oraz degustację wyśmienitych win.
 

TRANSFERY DO PLACU SAN MARCO  Z:

PUNTA SABBIONI  >  SAN MARCO (ok.40 min) < lub w przeciwną stronę
TRONCHETTO > SAN MARCO (ok. 30 min) < lub w przeciwną stronę
CHIOGGIA > SAN MARCO (ok. 1h30 /1h45) < lub w przeciwną stronę 
FUSINA > SAN MARCO (ok.  45/50 min) < lub w przeciwną stronę
AEROPORTO > SAN MARCO (ok. 1h15) < lub w przeciwną stronę
AEROPORTO > LIDO DI VENEZIA (ok. 1h) < lub w przeciwną stronę
AEROPORTO > FERROVIA (ok. 1h45) < lub w przeciwną stronę
LIDO DI VENEZIA > SAN MARCO (ok. 15 min) < lub w przeciwną stronę
INNE TRANSFERY:
PUNTA SABBIONI > TRONCHETTO (ok.1h) < lub w przeciwną stronę
CHIOGGIA > PUNTA SABBIONI (ok.2h) < lub w przeciwną stronę
LIDO DI VENEZIA > PUNTA SABBIONI (ok.30 min) < lub w przeciwną stronę 
Jesteśmy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek innych zapytań o transfery.
 

WYCIECZKI NA WYSPY WENECKIE

PÓŁ DNIA (4-5 godz.) lub CAŁY DZIEŃ (8 godz.)
Wycieczka na pół dnia, na którą wypływamy rano lub popołudniu z Punta Sabbioni, Tronchetto lub San Marco (inne porty na zapytanie: Chioggia, Fusina).
Wycieczka, która trwa 4-5 godzin zaczyna się od zwiedzania wyspy Burano słynącego z ręcznie wyszywanych serwetek oraz wyspy Murano, gdzie uczestniczy się w mistrzowskich pokazach produkcji wyjątkowego szkła weneckiego, tworzonego tradycyjnymi metodami, ale z wyjątkową fantazją i niepowtarzalnością wzorów. Prezentacje są omawiane przez przewodnika, a jeśli starczy na to czasu zwiedza się również wyspę Torcello. Na każdej wyspie grupa zatrzymuje się na ok. jedną godzinę, ale istnieje możliwość zmiany programu w zależności od potrzeb i zainteresowania. Wycieczka całodniowa ma podobny program, ale jest znacznie wydłużony czas zwiedzania na każdej wyspie oraz dodatkowo, na życzenie obiad jest serwowany na statku Il Doge.
 
Najchętniej wybierana wycieczka całodniowa dla grup obejmuje rejs panoramiczny na dwie wyspy i  plac San Marco w Wenecji: o 9:00 wypływamy z Punta Sabbioni, Tronchetto lub innego portu, po pół godzinie dopływamy do pierwszej wyspy, schodzimy z pokładu na zwiedzanie, a potem płyniemy na kolejną wyspę również ok. 30 minut, ostatecznie docierając do portu przy Piazza San Marco, gdzie spędzamy całe popołudnie  spacerując po romantycznej Wenecji, a wieczorem wracamy łodzią do portu wypłynięcia w rejs.          
 

Kontakt do przedstawiciela handlowego w Polsce: info@tourleader.pl lub wenecja@dogedivenezia.eu